WIDOK CUP 2019

W dniu 26.01.2019r odbędzie się Turniej Widok CUP rocznika 2011. Rozgrywki będą się toczyły w Zespole Szkół nr 12 przy ul. Sławinkowskiej 50 w Lublinie. Z chłopców trenujących w roczniku 2011 Klubu Widok Lublin, trenerzy wytypowali trzy drużyny, których składy są przedstawione poniżej. Ze względu na coroczną tradycję turniejów Widok CUP, rodzice zajmują się przygotowaniem poczęstunku dla młodych uczestników. W tym roku proszę o przygotowanie przez każdego zawodnika z grupy czerwonej oraz zawodników z grupy białej do numeru 6 włącznie, tac z kanapkami. Pieczeniem ciast lub zakupionym słodkim poczęstunkiem zajmie się drużyna niebieska oraz zawodnicy z drużyny białej od nr 7 do 11.

Ponadto proszę każdego uczestnika o wpłaty w kwocie 10,00 zł do kierownika drużyny ( Magdalena Górska ) w celu zakupienia napojów, owoców, herbaty, kawy, kubków itp. dla wszystkich gości Turnieju.

Proszę także o zgłoszenia chętnych do zamówienia obiadu ( drugie danie ) - koszt 15,00 zł.

Jeżeli ktoś z wytypowanych zawodników nie może wziąć udziału w Turnieju, proszę o szybką informację zwrotną.

Turniej rozpocznie się około godz. 10.00 i potrwa do około 17.00

WIDOK CZERWONI: