DEICHMANN MINIMISTRZOSTWA 2019

W dniu 06.04.2019r ( jeżeli pozwoli na to pogoda ) rozpoczną się rozgrywki Deichmann 2019. Turniej będzie rozgrywany w każdą sobotę przez ponad dwa miesiące. Do turnieju zgłoszone zostały dwie drużyny z rocznika 2011. Poniżej podane są składy drużyn wytypowane przez trenerów. Jeżeli ktoś z podanych osób nie będzie mógł wziąć udziału w rozgrywkach, proszę o pilną informację. W tym roku opłata wpisowa wynosi 150,00 zł ( w ramach tego dzieci otrzymują strój i getry w kolorach reprezentacji, w jakiej grają. W tym roku są to: Belgia i Hiszpania ). Kwotę tą należy wpłacić do kierownika drużyny ( Magdalena Górska 601 938 376 ) do 21 marca 2019r. Proszę nie wpłacać wpisowego na konto Klubu UKS Widok Lublin !!!

Ponadto, ze strony kochamsport.pl należy pobrać z zakładki O Turnieju/Dokumenty do pobrania - Zał. nr 2 Karta Zgłoszeniowa Uczestnika. Wypełnioną i podpisaną kartę wraz z klauzulą RODO należy dostarczyć do kierownika drużyny.

GRUPA NIEBIESKA:

1. Jamal Karim