Odnawianie boiska cz.III

W sobotę 1 kwietnia o godz. 9:00, zapraszamy rodziców do udziału w czynie społecznym :) , polegającym na wspólnej pracy przy odnawianiu boiska dla najmłodszych piłkarzy. To już trzecia część prac.

Docelowo, boisko będzie służyć m.in. naszej grupie. Oczywiście akcja odbędzie się przy udziale bezdeszczowej pogody.

Miejsce akcji: boiska przy szkole ul. Biedronki 13, Zespół Szkół nr 10, przy nowej kładce. Tydzień temu zaczęliśmy prace przy odnawianiu band boiska.Udało się oczyścić część i pomalować impregnatem.

W miarę możliwości prosimy o zabranie: szlifierek, wkrętarek, rękawic ochronnych i chęci :) Klub Widok i szkoła zapewniają prąd, tarcze ścierne do szlifierek kątowych, pędzle, impregnat do drewna.

Boisko obok - ORLIK - będzie w tym czasie udostępnione dla naszych dzieciaków. Klub planuje miniturniej w czasie trwania prac remontowych.