Turniej Widok CUP 2018 rocznika 2011

Poniżej przedstawiam listy zawodników zakwalifikowanych przez trenerów na Turniej Widok CUP 2018 z podziałem na trzy grupy: Proszę o potwierdzeniem sms-em ( 601-938-376 ) udziału dziecka w turnieju.

WIDOK LUBLIN "CZERWONI":

10. Zarajczyk Aleksander

11. Zarajczyk Konstanty

Drodzy Rodzice,

W dniu 03.03.2018r nasza drużyna organizuje Turniej Widok CUP w Zespole Szkół nr 12 przy ul. Sławinkowskiej 50 w Lublinie. Klub Widok słynie z dużej gościnności na organizowanych przez siebie turniejach, dlatego prosimy rodziców o przygotowanie poczęstunku dla uczestników i gości turnieju. Zgodnie z podziałem na grupy, prosimy rodziców każdego dziecka z grupy WIDOK Czerwoni i WIDOK Biali o przygotowanie jednej tacy kanapek, a rodziców każdego dziecka z grupy WIDOK Niebiescy o przygotowanie po jednej tacy ciasta. Ponadto, na najbliższych treningach zrobimy zbiórkę po 20,00 zł od zawodnika Widoku. Za zebrane środki zakupimy kawę, herbatę, kubki, napoje, owoce, cukier, ciastka, itp. Jeżeli coś ze zbiórki zostanie, to zakupimy prezent urodzinowy dla trenera Jarka.

UWAGA! Istnieje możliwość zakupu obiadów dla dzieci i rodziców ( koszt 15 zł/szt ). Na obiad składa się drugie danie ( ziemniaki, kotlet, surówka ). Proszę o potwierdzenie uczestnictwa dziecka na Turnieju oraz o zgłoszenie sms-em ilości zamówionych obiadów.

W celu przygotowania poczęstunku oraz rozgrzewki naszych zawodników, zbiórka w szkole przewidziana jest na godzinę 8.20