Dziecięca Halowa Liga Mistrzów - składy

Drodzy Rodzice

27 października rozpoczynamy rozgrywki w Dziecięcej Halowej Lidze Mistrzów. Do Turnieju zgłoszone zostaną dwie drużyny z naszego rocznika. Mecze odbywać się będą w każdą niedzielę w okresie od 27 października do 17 grudnia w hali Centrum Sportu Akademos ( ul. Symfoniczna 1a ). Turniej tradycyjnie zostanie zakończony Turniejem Rodziców, rozegranym 23 grudnia. Koszt udziału dziecka to 85,00 zł. ( przy drużynie 11-osobowej ). Poniżej przedstawiam składy drużyn wyznaczone przez trenerów. Nasze drużyny otrzymają nazwy: Napoli i Atletico Madryt. Na najbliższym treningu rozlosujemy nazwy. Jeżeli ktoś z wyznaczonych dzieci nie może wziąć udziału w Turnieju, proszę o szybką informację. Wpłaty zbieram do 27 września ( czwartek ):

Atletico Madryt:

1. Janek Gieorgijew